Hledat práci

Nalezeno 1961 pracovních pozic.
Osobní bankéř/ka - Česká Skalice - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-29 - Česká spořitelna, a.s. - jenprace.cz
Co budete mít na starosti: Pečovat o stávající klienty, kterým budete pomáhat starat se o jejich finance pomocí online schůzky, osobního setkání nebo telefonického spojení podle toho, co vám a klientovi vyhovuje nejvíce. Naslouchat, ptát se a analyzovat představy... (26000 - 27000 Kč)

Řidič sk. C + E - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-22 - Maxins People Czech, s. r. o. - jooble
Požadujeme: - Řidičský průkaz C+E a platné školení profesionálních řidičů, anebo oprávnení C do roku 2009.. - Čipová karta. - Očekáváme kvalitně odvedenou práci. - Schopnost vykonávat práci pod časovým tlakem. - Smysl pro zodpovědnost za svěřený majetek ... (50000 - 60000 Kč)

Účetní - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-03-01 - SKALIČAN a.s. - annonce.cz
Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení, plný pracovní úvazek. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a absolventy/absolventky. Požadavky: ekonomické vzdělání podmínkou, znalost MS Excel, tvorba účetních přehledů. Zaměstnanecké ... (30000 Kč)

Svářeč (m/ž) - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-29 - NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. - spravnykrok.cz
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky. Náplň práce: sváření, zámečnické práce. Požadavky: manuální zručnost, svářečské průkaz CO, pečlivost, samostatnost, řidičský průkaz sk. B výhodou. Zaměstnanecké... (30000 - 31000 Kč)

Skladník - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-27 - BN International s.r.o. - annonce.cz
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Pozice je vhodná i pro absolventy. Náplň práce: přejímání zboží a kontrola dokumentů, které zboží doprovázejí; zajišťování finálního zabalení hotových výrobků a nakládky HV dopravci; používání a údržba manipulační techniky... (30000 Kč)

AUTOMECHANIK / AUTOMECHANIČKA - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-27 - LK-AUTOSERVIS, spol. s r.o. - upcr.cz
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Náplň práce: pravidelné prohlídky, běžný servis, autoklimatizace, diagnostika, měření emisí. Požadavky: vyučení v oboru, pečlivost, zručnost, spolehlivost, samostatnost, výhodou praxe. Zaměstnavatel...

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / OBCHODNÍ ZÁSTUPKYNĚ - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-03-01 - SKALIČAN a.s. - nastalo.cz
Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení, jednosměnný provoz. Hlavní náplň práce: vyhledávání nových zákazníků - zejména maloprodej. Požadavky: znalost oboru podmínkou, práce na obdobné pozici výhodou. Zaměstnavatel nabízí: motivační ... (28000 Kč)

PRODAVAČ / PRODAVAČKA - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-03-01 - SKALIČAN a.s. - nastalo.cz
Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení, jednosměnný provoz. Požadavky: praxe na obdobné pozici, znalost masa je podmínkou a vyučení v oboru prodavač výhodou. Zaměstnanecké výhody: dotované stravování, měsíčně balíček s firemními výrobky... (24000 Kč)

ŘIDIČ / ŘIDIČKA - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-03-01 - SKALIČAN a.s. - nastalo.cz
Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení, noční provoz. Nástup možný ihned. Náplň práce: rozvoz masa a masných výrobků zákazníkům. Požadavky: řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz, digitální karta řidiče, praxe. Zaměstnanecké výhody:... (35000 Kč)

ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRIKÁŘKA - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-03-01 - SKALIČAN a.s. - nastalo.cz
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz - pracovní doba od 06:00 hod.. Požadavky: vyučení v oboru, vyhláška č. 50/1978 Sb. §6. Zaměstnanecké výhody: měsíčně balíček firemních výrobků, sleva na firemní produkty, dotované obědy. Kontakt - paní Zdeňka ... (35000 Kč)

VEDOUCÍ PROJEKCE - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-29 - ELEKTRO-COMP spol. s r.o. - upcr.cz
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity. Hrubá měsíční mzda od 30.000 Kč do 40.000 Kč. Výše mzdy bude stanovena dle praxe a zkušeností v uvedeném...

EXPORTNÍ OBCHODNÍK / EXPORTNÍ OBCHODNICE - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-29 - PROMA REHA, s.r.o. - upcr.cz
Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu - zaměstnance/zaměstnankyni na pozici

STRATEGICKÝ NÁKUPČÍ / STRATEGICKÁ NÁKUPČÍ - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-29 - PROMA REHA, s.r.o. - upcr.cz
Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do týmu - zaměstnance/zaměstnankyni na pozici

PRACOVNÍK / PRACOVNICE OSTRAHY - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-29 - Českomoravská Bezpečnostní Agentura spol. s r.o. - nastalo.cz
Pracovní poměr na zkrácený pracovní úvazek, 12hodinové denní/noční směny. Pozice je vyhrazena pro osoby se zdravotním postižením (OZP). Jedná se o fyzicky nenáročnou práci. Náplň práce: ostraha průmyslového areálu. Požadavky: komunikativnost, příjemné vystupování... (130 Kč/hod)

ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRIKÁŘKA - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-29 - ELEKTRO-COMP spol. s r.o. - upcr.cz
Elektromontážní práce na rozvodných sítích vysokého a nízkého napětí. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pozice jsou vhodné i pro absolventy/absolventky. Hrubá měsíční mzda od 28.000 Kč do 40.000 Kč. Výše mzdy bude stanovena dle praxe a zkušeností v uvedeném intervalu. ...

Obsluha strojů - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-27 - BN International s.r.o. - annonce.cz
Společnost BN International s.r.o. hledá šikovné kolegy, kteří se budou chtít postupně seznámit s celým výrobním procesem na daném výrobním zařízení, kolegy, kteří mají technické cítění a chtějí se dále rozvíjet. Pozice je proto vhodná a zajímavá i pro středoškoláky. Pracovní... (31000 - 33000 Kč)

Obsluha strojů - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-27 - BN International s.r.o. - annonce.cz
Pracovní poměr na dobu neurčitou, třísměnný provoz. Pozice jsou vhodné pro zájemce/zájemkyně z České Skalice či blízkého okolí i pro absolventy/absolventky. Zaškolí Vás kolegové dle plánu zaškolení. Po zaškolení se navýší Vaše mzda. Přijďte se podívat, u zaměstnavatele ... (28000 - 29000 Kč)

KUCHAŘ / KUCHAŘKA - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-27 - SKALIČAN a.s. - upcr.cz
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Požadavky: vyučení v oboru kuchař, chuť pracovat, praxe pro vedení celé kuchyně. Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, balíček firemních výrobků, možnost ubytování. Kontakt - paní Zdeňka...

Číšník/servírka - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-27 - Michal Ulrich - spravnykrok.cz
Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek s možností zkráceného. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy. Požadavky: flexibilita, zodpovědnost, pracovitost, přizpůsobivost. Zaměstnavatel nabízí možnost finančního růstu po zapracování. Před... (25000 Kč)

KUCHAŘ / KUCHAŘKA - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-27 - Michal Ulrich - upcr.cz
Pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek s možností zkráceného. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy. Požadavky: flexibilita, zodpovědnost, pracovitost, přizpůsobivost. Zaměstnavatel nabízí možnost finančního růstu po zapracování. Před návštěvou...

Automechanik / automechanička - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-05 - EIDK Trade Agency spol. s r.o. - spravnykrok.cz
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Kontakt zasláním životopisu na e-mail: ****@*****.*** Společnost EIDK Trade Agency spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Automechanik / automechanička. (23000 Kč)

Traktorista / traktoristka - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-13 - Zemědělské družstvo Dolany - spravnykrok.cz
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Náplň práce: zajištění všech traktorových prací v ovocných sadech, včetně údržby stroje. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, dotované stravování, naturálie. Kontakt - Ing. Michálková Kristýna, tel.: 736 633... (26000 - 28000 Kč)

MISTR / MISTROVÁ VÝROBY - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-03-01 - SKALIČAN a.s. - nastalo.cz
Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení, dvousměnný provoz. Nástup možný ihned. Náplň práce: organizace a řízení chodu střediska, organizace práce podřízených, spolupráce při plánování výrobních kapacit. Požadavky: vzdělání a praxe v masném... (35000 Kč)

MANAŽER / MANAŽERKA PŮJČOVNY - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-29 - NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o. - upcr.cz
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Náplň práce: řízení a administrativní činnost půjčovny, prodej ND a podpora obchodního úseku. Požadavky: řidičský průkaz sk. B, průkaz VZV výhodou, administrativní činnost, znalost práce na PC (MS Outlook, MS Word...

PROJEKTANT / PROJEKTANTKA ELEKTRO - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-29 - ELEKTRO-COMP spol. s r.o. - upcr.cz
Projektování elektrotechnických zařízení a rozvodných sítí vysokého a nízkého napětí. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok). V případě spolehlivé práce bude smlouva prodloužena na dobu neurčitou. Pozice jsou vhodné i pro absolventy, osoby zdravotně znevýhodněné a osoby...

OSTRAHA PRODEJNY PENNY - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-29 - SEKURO & Group s.r.o. - upcr.cz
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení nebo dohoda o provedení práce (DDP), turnusové služby. Po dohodě nástup možný ihned. Pozice jsou vhodné i pro absolventy/absolventky, osoby zdravotně znevýhodněné a osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm...

VŠEOBECNÝ ÚČETNÍ / VŠEOBECNÁ ÚČETNÍ - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-29 - JARO Česká Skalice, s.r.o. - upcr.cz
Pracovní poměr na dobu určitou (po roce možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou), plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o 30 hodin týdně). Nástup možný od ledna do března 2024. Náplň práce: vedení...

Obchodní zástupce - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-12 - PROMA REHA, s.r.o. - annonce.cz
Společnost PROMA REHA, s.r.o., český výrobce vybavení pro zdravotnická zařízení, hledá posilu do svého týmu - zaměstnance/zaměstnankyni na pozici (35000 Kč)

Prodavač / prodavačka - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-05 - Quang Thanh Nguyen - spravnykrok.cz
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Pracovní doba od 07:00 hod. do 15:00 hod. - přesčasy možné po domluvě. Požadavky: znalost v IT technice, hlavně zacházení s kasou napojenou na EET - v anglickém, vietnamském i českém jazyce (dá se přepínat). Kontakt... (21300 Kč)

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE / OBCHODNÍ ZÁSTUPKYNĚ / Obchodní zástupci - Česká Skalice, Královéhradecký kraj
2024-02-27 - SKALIČAN a.s. - pracomat.cz
Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s předpokladem prodloužení, jednosměnný provoz. Hlavní náplň práce: vyhledávání nových zákazníků - zejména maloprodej. Požadavky: znalost oboru podmínkou, práce na obdobné pozici výhodou. Zaměstnavatel nabízí: motivační... (28000 Kč)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.