Hledat práci

Nalezeno 35468 pracovních pozic.
Zámečník/ce - 1 směna, volné víkendy. - Divec, Královéhradecký kraj
2022-12-04 - SV metal spol. s r.o. - spravnykrok.cz
Požadujeme - znalost a dovednost zámečnických operací = praxe nutná. - orientace ve výkresové dokumentaci nutná. - vzdělání technického směru velkou výhodou. - pečlivost, preciznost, manuální zručnost, samostatnost, zodpovědnost za výsledek. Nabízíme - Práci... (35860 Kč)

Svářeč/ka - 1 směna, volné víkendy - Divec, Královéhradecký kraj
2022-11-28 - SV metal spol. s r.o. - spravnykrok.cz
Požadujeme - Oprávnění na svařování metodou 131, 135 nebo 141. - Znalost výkresové dokumentace - děláme práci na zakázku a výroba probíhá dle zadání výkresové dokumentace. Nabízíme - Práce na 1 směnu a pravidelnou pracovní dobu 6:00 -14:00 hod. (po individuální... (40750 Kč)

Pracovník/ce úklidu - dlouhodobá brigáda - Divec (okr. H.Králové) - Divec, Královéhradecký kraj
2022-12-02 - AZclean s.r.o. - flek.cz
Hledáme šikovné brigádníky na úklid kanceláří + zázemí v Divci (okr. Hradec Králové) Práce na DPP (dohoda o provedení práce). Vhodné i jako přivýdělek pro rodiče na mateřské/rodičovské dovolené, plnoleté studenty nebo aktivní důchodce. Nemáme problém ani s uprchlíky ...

Vývojový konstruktér/ka - Divec, Královéhradecký kraj
2022-11-24 - SV metal spol. s r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme ryze česká firma působící ve výrobním sektoru se zaměřením na výrobu produktů z tenkých plechů a výrobu jednoúčelových strojů. Naše služby využívají zákazníci z rozličných oborů převážně ze zemí EU. Popis pracovní nabídky Vývoj nových strojů, tvorba...

Zámečník/ce - 1 směna - Divec, Královéhradecký kraj
2022-11-08 - SV metal spol. s r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme ryze česká firma působící ve výrobním sektoru se zaměřením na výrobu produktů z tenkých plechů a výrobu jednoúčelových strojů. Naše služby využívají zákazníci z rozličných oborů převážně ze zemí EU. Popis pracovní nabídky Náplní práce jsou zámečnické... (140 - 220 Kč/hod)

Pohledový brusič/ka - 1 směna, volné víkendy - Divec, Královéhradecký kraj
2022-12-04 - SV metal spol. s r.o. - spravnykrok.cz
Požadujeme - Ovládání práce s různými typy brusek a brusných kotoučů. - Zkušenosti s leštěním kovů. - Orientaci ve výkresové dokumentaci. - Pečlivost, preciznost, manuální zručnost. - Samostatnost, odpovědnost za práci. Nabízíme - Práci na 1 směnu a pracovní... (35860 Kč)

Zámečníci strojů - Divec, Královéhradecký kraj
2022-11-25 - SV metal spol. s r.o. - annonce.cz
Náplň práce: - zámečnické operace (odjehlování, vrtání, závitování, zakružování, odmořování atd.) dle výkresové dokumentace. Požadavky: - znalost a dovednost zámečnických operací = praxe nutná. - orientace ve výkresové dokumentaci nutná. - vzdělání technického...

Ruční balič - Divec, Královéhradecký kraj
2022-11-24 - SV metal spol. s r.o. - annonce.cz
Náplň práce: Jedná se převážně o kancelářskou práci u PC: - zpracování dokumentů souvisejících s expedicí zboží (dodací listy, CMR). - práce s interními systémy. - kompletace veškerých dokumentů expedovaného zboží. - objednávání dopravy a obalového materiálu. Požadujeme...

Zámečník / zámečnice - Divec, Královéhradecký kraj
2022-11-23 - SV metal spol. s r.o. - spravnykrok.cz
Náplň práce: - zámečnické operace (odjehlování, vrtání, závitování, zakružování, odmořování atd.) dle výkresové dokumentace. Požadavky: - znalost a dovednost zámečnických operací = praxe nutná. - orientace ve výkresové dokumentaci nutná. - vzdělání technického... (140 Kč/hod)

Expedient - expedientka - Divec, Královéhradecký kraj
2022-11-21 - SV metal spol. s r.o. - spravnykrok.cz
Náplň práce: Jedná se převážně o kancelářskou práci u PC: - zpracování dokumentů souvisejících s expedicí zboží (dodací listy, CMR). - práce s interními systémy. - kompletace veškerých dokumentů expedovaného zboží. - objednávání dopravy a obalového materiálu.... (150 Kč/hod)

BRUSIČ / BRUSIČKA - Divec, Královéhradecký kraj
2022-11-20 - SV metal spol. s r.o. - urad-prace.cz
  BRUSIČ / BRUSIČKA - Divec č.p. 99, 500 03 Hradec Králové 3 - PP na dobu neurčitou, nástup od 1. 11. 2020 - Náplň práce: pohledové broušení a leštění - Požadujeme: základní orientaci v technické dokumentaci, - V případě zájmů posílejte životopisy na ****@*****.***...

SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA - Divec, Královéhradecký kraj
2022-11-20 - SV metal spol. s r.o. - urad-prace.cz
  SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA - Místo výkonu práce: Divec č.p. 99; 500 03 Hradec Králové 3 - Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup od 1. 11. 2020 - Hledáme pracovníky na pozici svářeč/-ka, požadujeme praxi. - V případě zájmů pošlete životopis na ****@*****.*** a uveďte...

Seřizovači - Divec, Královéhradecký kraj
2022-11-09 - SV metal spol. s r.o. - annonce.cz
  - Náplň práce: obsluha CNC frézky- určení parametrů řezu a sestavení nástrojů a materiálů, příprava pracovního procesu: seřízení funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků a nástrojů, seřízení frézovacích strojů na požadované tolerance, kontrola používání řezacích nástrojů... (23640 Kč)

ZÁMEČNÍK / ZÁMEČNICE / Zámečníci strojů - Divec, Královéhradecký kraj
2022-11-23 - SV metal spol. s r.o. - pracomat.cz
Náplň práce: - zámečnické operace (odjehlování, vrtání, závitování, zakružování, odmořování atd.) dle výkresové dokumentace. Požadavky: - znalost a dovednost zámečnických operací = praxe nutná. - orientace ve výkresové dokumentaci nutná. - vzdělání technického... (140 Kč/hod)

Svářeč/ka TIG - 1 směna, volné víkendy - Divec, Královéhradecký kraj
2022-11-23 - SV metal spol. s r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme ryze česká firma působící ve výrobním sektoru se zaměřením na výrobu produktů z tenkých plechů a výrobu jednoúčelových strojů. Naše služby využívají zákazníci z rozličných oborů převážně ze zemí EU. Popis pracovní nabídky Svařujeme plechy z hliníku... (150 - 250 Kč/hod)

Strojírenští technici technologové, normovači - Divec, Královéhradecký kraj
2022-11-26 - SV metal spol. s r.o. - annonce.cz
Náplň práce: - zpracování cenových nabídek na základě výkresové dokumentace. Požadujeme: - znalost výkresové dokumentace. - aktivní přístup k řešení problémů, samostatnost, komunikativnost. - schopnost práce v týmu. - vzdělání nebo zkušenosti ve strojírenském oboru. Nabízíme... (26000 Kč)

Brusič nástrojů a kovů - Divec, Královéhradecký kraj
2022-11-10 - SV metal spol. s r.o. - annonce.cz
Náplň práce: - ruční pohledové broušení a leštění plechových dílů - nejedná se o práci na lince ani u robota. Požadavky: - ovládání práce s různými typy brusek a brusných kotoučů = praxe s broušením nutná. - orientace ve výkresové dokumentaci nutná. - vzdělání technického...

Kontrolor/ka v zákazkové strojírenské firmě - Divec, Královéhradecký kraj
2022-12-03 - SV metal spol. s r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme ryze česká firma působící ve výrobním sektoru se zaměřením na výrobu produktů z tenkých plechů a výrobu jednoúčelových strojů. Naše služby využívají zákazníci z rozličných oborů převážně ze zemí EU. Popis pracovní nabídky Měření a kontrola plechových...

Cenař/ka pro zakázkovou strojírenskou výrobu - Divec, Královéhradecký kraj
2022-11-24 - SV metal spol. s r.o. - www.easy-prace.cz
O firmě Jsme ryze česká firma působící ve výrobním sektoru se zaměřením na výrobu produktů z tenkých plechů a výrobu jednoúčelových strojů. Naše služby využívají zákazníci z rozličných oborů převážně ze zemí EU. Popis pracovní nabídky ~ zpracování cenových nabídek... (26000 Kč)

SVÁŘEČ / SVÁŘEČKA TIG / Svářeči - Divec, Královéhradecký kraj
2022-11-07 - SV metal spol. s r.o. - pracomat.cz
Náplň práce: - příprava a sváření dílů metodou TIG dle zadání výkresové dokumentace. Požadavky: - praktická znalost sváření metodou TIG = nutná praxe. - orientace ve výkresové dokumentaci nutná. - vzdělání technického směru velkou výhodou. - pečlivost, preciznost... (140 Kč/hod)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.