VEDOUCÍ HOTELOVÉ ÚDRŽBY

Tento inzerát se nachází na portálu: personalka.cz.
Chcete-li zobrazit podrobnosti, klikněte na titulek nebo tlačítko: [Zobrazit kompletní nabídku práce].

VEDOUCÍ HOTELOVÉ ÚDRŽBY - Mikulov, Jihomoravský kraj
2021-11-27 - Hotel Galant s.r.o. - personalka.cz
...práci správně zorganizovat? Orientujete se v legislativních povinnostech? Ano? Pak do našeho týmu hledáme na pozici vedoucího hotelové údržby právě Vás. Co vás čeká - dohled nad údržbou hotelových budov - přidělování práce, podpora a kontrola týmu oddělení údržby... (40000 - 48000 Kč)

Zobrazit kompletní nabídku práce

Nalezeno 16370 pracovních pozic.

VEDOUCÍ HOTELOVÉ ÚDRŽBY - Mikulov, Jihomoravský kraj
2021-11-27 - Hotel Galant s.r.o. - personalka.cz
...Jste manuálně zručný, technicky zaměřený? Máte zkušenosti s údržbou budov? Orientujete se v technických nákresech? Máte zkušenosti......povinnostech? Ano? Pak do našeho týmu hledáme na pozici vedoucího hotelové údržby právě Vás. Co vás čeká - dohled nad údržbou... (40000 - 48000 Kč)

VEDOUCÍ ÚDRŽBY STROJŮ A FOREM - Ústecký kraj
2021-11-25 - ManpowerGroup s.r.o. - annonce.cz
Řízení prací útvaru oprav strojů a přestaveb, přičemž zodpovídá za: Zajištění potřebné formového vybavení pro tvarovací stroje v požadované kvalitě a množství. Evidenci, skladování a zajištění požadavků na nákup formového vybavení. Vstupní a výstupní kontrolu formového ...

SPĚCHÁ - VEDOUCÍ STROJNÍ ÚDRŽBY s AJ - Jihomoravský kraj
2021-11-09 - Agentura Top Talent s.r.o. - annonce.cz
Máte zkušenost s vedením týmu a máte chuť se podílet na zajištění oprav, údržbě strojů v rámci nové výroby, nových technologií a umíte anglicky? Vedení a organizace oddělení údržby a svého týmu (do 10 lidí). Plánování preventivní údržby a oprav. Budete řídit opravy, seřizování...

Vedoucí údržby - Hradec Králové
2021-11-09 - Agentura Top Talent s.r.o. - jooble
...příležitost nastavit a vést nově vznikající oddělení infrastruktury zodpovědnou a samostatnou práci Pracovní náplň Vedení týmu údržby (strojů i budov) analýza nabídek ve vztahu ke smluvním návrhům, analýza časového rámce a možného technického provedení koordinace...

Vedoucí údržby - Pardubický kraj
2021-11-09 - Agentura Top Talent s.r.o. - jooble
...a mobilní telefon kariérní růst směna od 6:00 do 14:30 příspěvky na stravování placené volno mezi vánočními svátky Náplň práce: odpovědnost za fungování střediska údržby školení a vzdělávání svěřených podřízených reprezentace podniku drobná administrativa... (35 - 40000 Kč)

Vedoucí správy a údržby - Nenačovice, Středočeský kraj
2021-11-23 - COUNTRY LIFE s.r.o. - www.easy-prace.cz
...Popis pracovní nabídky Pro areál společnosti v Nenačovicích u Berouna přijmeme na HPP vedoucího správy a údržby s touto pracovní náplní: vedení a koordinace tří až pěti zaměstnanců správy a údržby řízení údržbářských a stavebních prací administrativní zajištění... (26000 - 30000 Kč)

VEDOUCÍ ÚDRŽBY bez AJ - výrobní závod | Ostravsko - Moravskoslezský kraj
2021-11-09 - Agentura Top Talent s.r.o. - annonce.cz
Pro ryze českou firmu na Ostravsku hledáme šikovného vedoucího údržby, který bude zastupovat manažera údržby a investic. Pokud máte zkušenosti na obdobné pozici, jste vhodným kandidátem! Těšit se můžete na příjemná pracovní podmínky a řadu benefitů. Koordinace provádění...

Vedoucí údržby Ostrov/Sázava - Ostrov
2021-11-20 - FOREZ s.r.o. - www.easy-prace.cz
...druhů termoplastů. Popis pracovní nabídky Povedete oddělení ůdržby (do 10 lidí). Vaše úkoly budou: Plánování preventivní údržby a oprav, řízení procesu oprav strojů a zařízení, plánování a zajišťovaní revizí, instalace nových strojů, údržba a pravidelné... (30000 - 33000 Kč)

Vedoucí údržby - denní směna - Plzeň
2021-10-29 - Plzeň Grafton - grafton.cz
Máte zkušenosti v oblasti údržby a správy budov a hledáte novou výzvu? Pak tato příležitost může být pro Vás skvělou volbou. Právě hledáme Vedoucího údržby! Budete zodpovídat za strojní vybavení a údržbu strojů a z menší části budete řešit také záležitosti v oblasti správy... (40000 - 55000 Kč)

Vedoucí údržby - Chlumčany, Plzeňský kraj
2021-11-27 - Trenkwalder a.s. - dobraprace.cz
...organizace práce pro zajištění bezproblémového chodu daného úseku * technický rozvoj a plánování akcí týkající se oprav, revizí a údržby strojního zařízení * středoškolské vzdělání v oboru elektro či strojírenství * praxe na obdobné pozici podmínkou * zkušenosti...

Směnový vedoucí údržby - Kojetín, Olomoucký kraj
2021-11-28 - Randstad HR Solutions s.r.o. - spravnykrok.cz
...Požadujeme Směnový vedoucí údržby V přerovském okrese se nyní buduje nové distribuční centrum, resp. jedna z nejmodernějších průmyslových hal v CEE regionu se špičkovými technologiemi a s velkou mírou robotizace a automatizace. Ve spolupráci s naším klientem, globální...

VEDOUCÍ ÚSEKU ÚDRŽBY - Ostrava
2021-10-14 - Ostrava Grafton - grafton.cz
Hledáme zkušeného VEDOUCÍHO ÚDRŽBY! Co bude Tvým úkolem: * vedení týmu nástrojářů * zodpovědnost za rozvoj týmu a implementaci nových procesu * podílení se na specifikaci nových technolog * plánování a kontrola plnění úkolů svého týmu * účast na představování konstrukce... (50000 Kč)

VEDOUCÍ ÚDRŽBY ZÁVODU - Ostrava
2021-10-14 - Ostrava Grafton - grafton.cz
Máte dlouholeté zkušenosti z oblasti údržby strojů, domluvíte se anglicky a právě nastal čas pro změnu? My Vám jednu takovou nabízíme - hledáme VEDOUCÍHO ÚDRŽBY ZÁVODU! Náplň práce: * zodpovědnost za údržbu závodu * organizace a plánování oprav výrobních strojů a zařízení... (60000 Kč)

VEDOUCÍ ÚSEKU ÚDRŽBY | AŽ 50.000 KČ - Jihlava
2021-11-12 - Jihlava Grafton - grafton.cz
Do malé, nevýrobní firmy na Jihlavsku hledáme kandidáta na pozici MISTRA ÚDRŽBY. Jsme malá firma, žádný korporát a hledáme zkušeného člověka, který má zkušenosti s údržbou a vedením lidí. U nás je mistr údržby leader, budeš mít na starosti údržbáře, uklízeče a dohlížení... (45000 - 50000 Kč)

ÚDRŽBA | VEDOUCÍ ODDĚLENÍ | AŽ 50.000 KČ - Jihlava
2021-11-09 - Jihlava Grafton - grafton.cz
Máš zkušenosti z oblasti údržby? Jsi zvyklý/á pohybovat se ve výrobní firmě a vést tým lidí? Pak tu máme pozici pro Tebe. Hledáme VEDOUCÍ/HO ODDĚLENÍ ÚDRŽBY! Do stabilní výrobní firmy v okresu Žďáru nad Sázavou hledáme člověka, který bude teamleaderem na úseku údržby.... (50000 Kč)

Město


Pracovní pozicePoužíváním webů společnosti CYBERETIX s.r.o. souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie.

(c) 2006-2021 | CYBERETIX s.r.o.